עיכוב טיסה

חוק התעופה האירופאי קובע שכל טיסה שהגיע ליעדה באיחור העולה על שלוש שעות או התבטלה ברגע האחרון או שנמכרו בה כרטיסים יותר ממקומות הישיבה האפשריים מחויבת לפצות את הנוסעים על כך.
ע"פ החוק כל טיסה של חברת תעופה אירופאית אשר ממריאה מכל שדה תעופה בעולם (אירופאי ובינלאומי) או כל חברת תעופה זרה (כולל ישראלית) שממריאה משדה תעופה אירופאי לכל נקודה בעולם, מחויבת לחוק.
החוק קובע מספר מצומצם ביותר של מקרים בהם החברה לא מחויבת לשלם את הפיצוי והינם מקרי חירום, כדוגמת: התפרצות הר געש, מלחה, שביתה בלתי חוקית וכדומה.
למעון הסר ספק – במקרה של תקלה טכנית החברה מחויבת לשלם לנוסעים את הפיצוי הקבוע בחוק.
סכום הפיצוי נע בין 250-600 אירו לנוסע ותלוי במרחק הטיסה.
בטיסה קצרה עד 1,500 ק"מ – 250 אירו
בטיסה בנונית עד 3,500 ק"מ – 400 אירו
בטיסה ארוכה מעל 3,500 ק"מ – 600 אירו
לצורך הבהרה – חוק התעופה האירופאי חל גם על נוסעים ישראלים שאינם אירופאים וגם על חברות תעופה ישראליות (בכפוף להוראות החוק)
לשם השוואה, החוק הישראלי המקנה פיצוי כספי לנוסעים חל על טיסות שאיחרו מינימום בשמונה שעות לפחות (ולא כמו החוק האירופאי הקובע פיצוי לאחר שלוש שעות בלבד)
ע"פ החוק, הנוסע הישראלי רשאי להחליט באיזה אופן לקבל את הפיצוי (האירופאי או הישראלי) בהתאם לנסיבות המקרה (משך האיחור).
ע"פ הוראות החוק האירופאי ניתן להגיש תביעה עד שנתיים אחורה (רטרואקטיבית). 

לצומת לבכם: שירות זה הופסק זמנית החל מתאריך 01.07.2017 ועד להודעה חדשה.

קבלת פיצוי ב-4 שלבים

ממלאים שאלון קצר עם כל הפרטים הרלוונטיים לטיפול בתביעה באופן מיטבי ומאשרים יפוי כוח מצורף (על מנת שנוכל לפעול בשמכם). ובוחרים את מסלול הטיפול בו אתם מעוניינים.
בקליק אחד אתם מעבירים אלינו את המסמכים הנדרשים. מפה אנו ממשיכים את התהליך בעצמנו. בשלב זה אנו נבצע בדיקת התכנות לקבלת הפיצוי בכפוף לחוק האירופאי הרלוונטי.
אנו נפנה לחברת התעופה בדרישה לקבלת פיצוי ע"פ החוק ונבצע מעקב שוטף אחר קבלת הפיצוי. במידה ולא קיבלתם פיצוי בכפוף לחוק, אנו נפנה לבית המשפט הרלוונטי באירופה לקבלת הפיצוי.
אנו נגיע לדיון אשר נקבע ע"י בית המשפט ונדרוש את קבלת הפיצוי ע"פ חוק (למען הסר ספק – אתם לא נדרשים להגיע בשום שלב לאירופה) . במידה ותפסידו בהליך אנו נשא בעלויות ההפסד באופן מוחלט.
התחל בתהליך
השירות אינו משפטי - מתן הפיצוי כפוף להחלטת בית המשפט בהתאם לנסיבות המקרה
תמיכת וואטס-אפ